چهار ماه فعالیت هیأت کوهنوردی

گزارش فعالیتهای چهارماهه کوهنوردی
-        کوه سرخ : روز 22/1/93 ساعت 15/7 از مقابل فرمانداري تعداد 19 نفر كوهنورد با يك دستگاه ميني بوس بطرف كوه سرخ جنوب نجف آباد حركت نموده و ساعت 15/8 كوه پيمايي را شروع نموده . ساعت30/9 در دامنه كوه استراحت و صبحانه صرف شد و تعداد 14 نفر ساعت 30/10 به سمت قله حركت كردند. ساعت 30/11 به قله رسيده ، باز گشتند و پس از استراحت مجدد ساعت 13 بعد از ظهر برگشتند. ساعت 15 سوار ميني بوس شدند و ساعت 16 به نجف آباد رسيدند.
-        دره عشق _ آبشار هلن : حركت: 5 صبح،مكان: فرمانداري نجف آباد،وسيله ي نقليه: 3 دستگاه اتوبوس،تعداد شركت كنندگان: 101 نفر،پس از حركت و توقف در يك مسير براي صبحانه ، ساعت 11 صبح ،به دره عشق رسيديم و پس از بستن كوله ها به طرف آبشار حركت ،كرديم و ساعت 2 به آبشار رسيده و پس از خوردن ناهار- استراحت-گرفتن عكس و خواندن نماز به طرف اتوبوس ها حركت كرديم ،ساعت 9 شب به نجف آ باد رسيديم.
-        كوهپيمايي و طبيعت گردي آب ملخ: تعداد 35 نفر از اعضاي هيئت كوهنوردي بطور خانوادگي،با دو دستگاه ميني بوس جمعه 30/3/93 ساعت 4 صبح از نجف آباد حركت كرده و ساعت 9 صبح به روستاي آب ملخ رسيديم. تا ساعت 5 بعد از ظهربه كوهپيمايي و ديدن از طبيعت زيباي آب ملخ پرداختيم .سپس به نجف آباد برگشتيم.
-        آبشار شیوند : ساعت 30/11 پنج شنبه شب حركت از فرمانداري،30/6 صبح به درياچه سد كارون 3 رسيديم. ساعت 7 سوار بارج شده و حدود 45 دقيقه روي آب سد حركت كرده تا به آن طرف سد رسيده و در جاده ي خاكي پياده شديم و سپس با نيسان از چند روستا گذشته و در كنار باغي كه در نزديكي پرورش ماهي بود رسيديم . بعد از استراحت و خوردن صبحانه به طرف آبشار حركت كرديم. پس رسيدن به آبشار اول تعدادي از افراد گروه براي ديدن آ بشار دوم به سمت آن حركت كردند. سپس همگي بطرف باغ برگشته و از امكاناتي كه در آن منطقه بود براي خوردن ناهار و استراحت استفاده كرديم. ساعت 3 بعد از ظهر به طرف سد حركت كرده و سوار بارج شديم و ساعت 10 به نجف آباد رسيديم.
-        طبيعت گردي و ايرانشناسي استان كردستان: برنامه 3 روزه،تعداد شركت‌كنندگان 20 نفر،وسيله نقليه اتوبوس،مكان هاي مورد بازديد:
-        دره پالنگان،غار قوري قلعه،بازاچه مرزي جوانرود
-        ضيافت افطاري: طبق برنامه اعلام شده در جدول 6 ماهه اول سال ،زمان 26/4/93 مصادف با 19 ماه مبارك رمضان،دعوت به طور تلفني از كليه اعضاي هيئت با خانواده،مكان ارتفاعات قميشلو،تعداد شركت كنندگان 250 نفر،پذيرايي با آبجوش و نبات و زعفران - چاي - خرما باميه- نان و پنير و سبزي خوردن - دوغ حليم- هندوانه،از ساعت 6 بعدازظهر كليه وسايل را با دو دستگاه وانت به منطقه برديم فرشها را پهن كرديم موتور برق را آماده كرده لامپها را نصب كرديم آبجوش و چاي را آماده كرديم . از ساعت 8 شروع كردند به آمدن؛ حدود 10 نفر پذيرايي ميكردند.
-        صعود به قله 4050 متري انالوجه : از اعضاي هيئت كوهنوردي تعداد 6 نفر با يك دستگاه ميني بوس ساعت 30/3 صبح از نجف آباد حركت كرده و ساعت 20/5 صعود را آغاز كرده و ساعت 30/10 به قله صعود كرديم و 10/11 فرود آمديم . و ساعت 6 عصر به نجف آباد برگشتيم.
-        طبيعت گردي و ديدار از دشت لاله‌هاي واژگون تنگ عرب : 35 نفر از اعضاي هيئت به طور خانوادگي در اين برنامه شركت كردند.وسيله نقليه 2 دستگاه ميني‌بوس،زمان 19/3/93،ساعت حركت 4 صبح از نجف آباد،صرف نهار و استراحت در محل چشمه سرداب،برگشت به نجف‌آباد 9 شب
-        صعود به قله افوس:زمان جمعه 5/2/93 ،تعداد شركت كننده ها 11 نفر. حركت از نجف آباد 6 صبح. بازگشت به نجف آ باد 20/6 عصر.
-        صعود سراسرس استاني به قله سول خوانسار: هيئت كوهنوردي اين شهرستان همچون ديگر شهرهاي استان با تعداد 20 نفر از اعضاء با يكدستگاه ميني‌بوس و يكدستگاه سواري ساعت 4 صبح جمعه 23/3/93 به مقصد خوانسار حركت كرديم و ساعت 6:30 دقيقه صبح به صعودكنندگان پيوستيم.حدوداً تعداد صعودكنندگان يكصدوپنجاه نفر بودند.ساعت 12 به قله رسيديم و حدود 2 ساعت را روي قله مانديم و ساعت 2 فرود را آغاز كرده ساعت 6:30 دقيقه به ورزشگا كه از روز قبل تدارك ديده بودند رسيديم به همه‌ي افراد از طرف رئيس هيأت استان و رئيس هيئت خوانسار حكم صعود دادند و ساعت 8 به نجف‌آباد برگشتيم.
-        صعود به قله 4040 متري شاهان كوه : زمان: پنج‌شنبه و جمعه 28و29/2/1393،تعداد شركت كننده‌ها 12 نفر،وسيله نقليه 3 دستگاه سواري،سرپرست آقاي مهدي خيري،حركت از نجف‌آباد پنج‌شنبه 4 بعدازظهر،محل استراحت و شب ماني تنگ عرب،ساعت حركت به طرف قله 6 صبح جمعه؛ساعت صعود به قله 11:30،برگشت 1 بعدازظهر،پايين 4 بعدازظهر
-        صعود شبانه به قله 3900 متري كركس: تعداد 16 نفر از اعضاي هيئت كوهونوردي جمعه 19 تير ماه 93 مصادف با دوازدهم ماه مبارك رمضان ساعت 30/4 بعد از ظهر از نجف آباد با يك دستگاه ميني بوس حركت كرديم.ساعت 7 به محل مرغداري رسيديم ، حركت را شروع كرديم. زير درختان گردو با آب جوش افطار كرده و ساعت 30/9 به پناهگاه رسيديم. پس از صرف افطاري و استراحت به سوي قله حركت كرديم. ساعت 12 شب به قله رسيديم وبعد از گرفتن عكس فرود را آغاز كرديم. سپس در پناهگاه سحري خورديم و ساعت 8 صبح به نجف آباد برگشتيم.

اعلانات
* بر روی رضـا شمـس امامت صلـوات
بر شافع ما روز قیامـت صـلوات
در شـام ولادتـش که شادنـد همـه
بفرست بر این روح کرامت صلوات
ولادت امام رضا(ع) تهنیت باد

* میلاد بانوی مهر و وفا، حضرت معصومه علیهاالسلام و روز دختر تهنیت باد!
* سلام من به بقیع و به تربت صادق
سلام من به مدینه به غربت صادق
سلام من به مدینه به آستان بقیع
سلام من به بقیع و كبوتران بقیع
سلام من به مزار معطّر صادق
كه مثل ماه درخشد به آسمان بقیع


 شهادت امام جعفر صادق(ع) تسلیت باد
* ورزش،افزايش مقاومت،
تقدم ديگران بر خود

و بالا بردن كرامت انساني 
* ورزش تجلي هنر،
پويايي جامعه

و هماهنگي روح و جسم
* ورزش سازگاري با ديگران
و علاقه به كار گروهيـ ورزش یک اصل مهم برای خوب زیستن است.

ـ ورزش نوشداروی قوی از سرچشمه ی جوانی است.

منو ها

نظرسنجی
منظورازاکسیژن مصرفی بیشینه ..... ?
1 : حداکثر اکسیژن که توسط یک فرد کسب میشود (316 رای)
37 % 


2 : vo2max (197 رای)
23 % 


3 : vo2 (147 رای)
17 % 


4 : گزینه 1 و 2 (186 رای)
22 % پیوند ها
- وب سایت هیأت تکواندو شهرستان نجف آباد
- هيأت ژيمناستيك اصفهان
- تربیت بدنی اصفهان
- هیئت تیراندازی باکمان
- سايت هيأت كوهنوردي نجف اباد
- ایمیل هیأت پرورش اندام
- وبلاگ باشگاه مقداد
- سايت فرمانداري نجف آباد
- وب لاگ هيأت انجمن هاي ورزشي نجف آباد
- سايت موتورسواري و اتومبيلراني
- وبلاگ هيأت جودو
- هیأت فوتبال نجف آباد
- هیأت کاراته نجف آباد
- سایت هیأت رزم آوران ذوالفقار
- سایت دکتر مجید عباسی
- وبلاگ انجمن دارت نجف آباد
- وبلاگ هیأت کشتی نجف آباد
- کانال هیأت ورزشهای رزمی
- وبلاگ هیأت تیراندازی
- وب سایت هیأت تنیس روی میز نجف آباد
- سایت هیأت ورزشهای رزمی نجف آباد
- کانال هیأت اسکیت نجف آباد
- کانال هیأت فوتبال نجف آباد
- ارتباط با روابط عمومی هیأت فوتبال نجف آباد
- کانال هیأت ورزشهای رزمی

آمار سایت
تعداد افراد آنلاین : 1
کل بازدیدها : 4119489
بازدید های امروز : 3594
بازدید های دیروز : 2711
© حقوق کپی برداری برای اداره ورزش و جوانان نجف آباد محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط شرکت صبا عصر دانش